Lato na ludowo z karaoke w Kamostku

2011-08-12 21:53

OSP Kamostek i Forum Młodych Ludowców w Sędziejowicach zapraszają wszystkich mieszkańców naszej gminy na festyn rekreacyjny, który odbędzie się 14 sierpnia w Kamostku.

Przedsmak niedzielnych atrakcji będzie można poczuć już w sobotę (13.08) podczas zabawy przy ognisku na placu strażackim w Kamostku. Po sobotniej rozgrzewce organizatorzy zapraszają wszystkich na niedzielną moc wrażeń.

O godzinie 15:00 rozpocznie się zabawa taneczna, którą tym razem poprowadzi zespół Mario. W jej trakcie odbędzie się także loteria fantowa. Na godzinę 16:00 organizatorzy zaplanowali pokaz ćwiczenia bojowego w wykonaniu jednostki OSP Kamostek. Dokładnie o 17:00 nastąpi uroczyste otwarcie festynu „Lato na ludowo”, a chwilę później przy oprawie muzycznej rozpoczną się zawody i konkursy z atrakcyjnym nagrodami, min. karaoke (każdy uczestnik otrzyma nagrody gwarantowane), przeciąganie liny, itp.

Podsumowując. Rozgrzewka w sobotę o godzinie 20. Początek „Lata na ludowo” w niedzielę o godzinie 15:00. Dobra zabawa i moc atrakcji gwarantowana!