Lichawa z szansami na nagrodę główną

2011-11-20 13:23

Młodzież z Lichawy dzielnie walczy w konkursie Viziriada, dzięki czemu ma spore szanse na nagrodę główną.

Udział w konkursie Viziriady dał już młodzieży z sołectwa Lichawa trzynaście kompletów strojów sportowych oraz nagrody pieniężne o łącznej wartości 1300 złotych. Zabawa organizowana przez producenta proszku Vizir trwa dalej, a nasza młodzież ma cały czas realne szanse na nagrody miesiąca za listopad i grudzień oraz nagrodę główną (w skali województwie) – bon na sprzęt sportowy na kwotą 2 000 złotych.

Wspierać naszą drużynę można za pomocą sms-ów lub kuponów wycinanych z opakowań proszków Vizir. Szczegóły na temat konkursu oraz głosowania znaleźć można tutaj.

W niedzielę, 6 grudnia odbyło się spotkanie wszystkich członków drużyny, podczas którego przekazane zostały stroje ufundowane przez organizatora konkursu oraz nagrody w postaci gier komputerowych dla najaktywniejszych uczestników zabawy. Młodzi mieszańcy Lichawy dyskutowali również nad tym, co zrobią z dotychczas wygranymi bonami. Póki co, młodzi siatkarze zakupili za 250 złotych nową siatkę oraz dwie piłki firmy Mikasa.

Co do tej pory dał nam udział w Viziriadzie?

Sierpień: 2 miejsce w woj. łódzkim - bon o wartości 450 złotych

Wrzesień: 1 miejsce w woj. łódzim - bon o wartości 750 złotych + zestaw strojów sportowych dla członków zespołu

Październik: 7 miejsce w woj. łódzkim - bon o wartości 100 złotych.

Aktualnie zajmujemy 3 miejsce w województwie w klasyfikacji generalnej, ze sporymi szansami na bon o wartości 2 000 złotych.

Każdy kto może w jakikolwiek sposób pomóc nam w zbieraniu kuponów z opakowań proszku Vizir proszony jest o kontakt pod adresem mailowym lichawa@onet.pl

 

fot. dzieciaki ze strojami z Viziriady