Zakład Wędliniarski Gabrysiak

2013-03-30 13:36

Zakład Wędliniarski w Lichawie jest prywatnym przedsiębiorstwem produkcyjno-handlowym o ugruntowanej pozycji rynkowej,działającym w branży mięsnej od 1987 roku,spełniającym wszystkie wymogi Unii Europejskiej.

Wykorzystując wieloletnią praktykę zawodową,opartą na tradycyjnych metodach produkcji wędlin,właściciel Zakładu Wędliniarskiego Władysław Gabrysiak jako główny technolog,jest gwarantem wysokiej jakości wyprodukownych produktów i satysfakcji konsumentów. 

Zatrudniając ponad 250 osób,stanowiących pracowników produkcyjnych,biurowych i sprzedawców,prowadzimy sprzedaż hurtowa i detaliczną,we własnej sieci sklepów firmowych na terenie centralnej Polski.

Nasze wyroby stanowią również jeden z głównych asortymentów kontrahentów hurtowych Mazowsza,Śląska,Dolnegośląska i Wielkopolski. Naszą ofertę stanowi szeroki asortyment wyrobów wędliniarskich i mięs,których produkcja w połączeniu z tradycyjnymi recepturami i metodami, pozwala uzyskać produkty,charakteryzujące się doskonałymi walorami smakowymi. Oferujemy rówież własny transport oraz odpowiadamy na  indywidualne potrzeby odbiorców hurowych i detalicznych.

Wysoka jakość produktu i jego niepowtarzalny smak to główne motto naszej wieloletniej działalności.

Zapraszamy do naszych placówek handlowych.

www.lichawa.pl